חזרה לאינדקס העסקים
[www.shemesh-h.co.il]
שמש הובלות - ליהנות משירות איכותי ובטוח
"שמש הובלות" נוסדה - בעיר ירושלים, פעילה ומתמחה בתחום ההובלה והשינוע בעזרת סבלות מקצועית . החברה מספקת שירותי הובלה וסבלות לפרטיים,עסקים ולמוסדות.

הצוות המייסד של החברה כולל שלושה שותפים, להם ניסיון ניהולי ותעסוקתי רב של כ- 10 שנים בתחום ההובלה והסבלות וכ-4 שנים בתחום הניהול והשירות.

צוות הנהגים והסבלים בחברתינו בעלי ניסיון עבודה מוכח עם ציוד לוגיסטי כבד. נהגינו בעלי הכישורים וההסמכות הנדרשות לנהיגה בטוחה תוך התמצאות טובה בשטח ויכולות ניהוליות הנדרשות אל מול הספקים,העובדים והלקוחות.

הציוד המכני ובפרט הרכבים בחברתנו מקבלים את הטיפול הטוב ביותר במטרה להקטין את הבלאי המצטבר. רכבינו נבדקים באופן תקופתי שותף תוך בקרה מנהלית דחופה.

עובדי חברת שמש הובלות נמצאים בלב ליבה של פעילות החברה עם לקוחותיה. עבודות החברה מתבצעות תוך שמירה על נהלי עבודה תקניים ומחמירים על מנת שנוכל לספק ללקוחותינו את חווית השירות האחידה והמקצועית ביותר.

חברתינו פעילה בכל חלקי הארץ עם התמקדות ב:
ירושלים והסביבה, בית שמש, מודיעין , מרכז הארץ ועוד.

סקירה קצרה על שירותי החברה:

1.הובלת דירות ובתים פרטיים: שירותי הובלה כחול-לבן,שירותי אריזה בהתאמה אישית,אספקת חומרי אריזה, התקנת מדפים וטלוויזיות, פירוק והרכבת ארונות ורהיטים,שירותי פריקת תכולה וסידור הבית VIP ועוד.

2.ספקי רהיטים: הובלה וסבלות כחול-לבן בשירות איכותי עד בית הלקוח, לנוחיותכם השירות כולל הרכבה והתקנה של ארונות ורהיטים עד ביתם של לקוחות החברה.

3.ספקי מוצרי חשמל: הובלה וסבלות כחול-לבן בשירות איכותי עד ביתם של לקוחות החברה.

4. הובלת משרדים: שירותי הובלה כחול-לבן,שירותי אריזה,אספקת חומרי אריזה, שירותי פריקת תכולה וסידור מלא של המשרד במיקום החדש.

5.הובלת מוסדות: שירותי הובלה כחול-לבן,שירותי אריזה,פירוק והרכבת ארונות ורהיטים שונים,אספקת חומרי אריזה,שירותי פריקה וסידור של התכולה במיקום החדש,ביצוע תכנון מוקדם.

6.בלדרות קבועה: חלוקה הכוללת סבלות מקצועית למוסד וללקוחות המוסד.

שמש הובלות מודה לכם על הקריאה ומאחלת לכם מעבר קל ונעים.

לפרטים נוספים אודות שירותי החברה כנסו לאתר בכתבות www.shemesh-h.co.il או התקשרו
1-700-70-40-13 נציגינו כאן לשירותכם.

ימי הפעילות של שירות הלקוחות : א' – ה' : 08:00-18:00 ,שיש ו' 8:00-12:00

 
 
   
טלפון :1-700-70-40-13
מייל :
לחץ לשליחת מייל
אתר :
www.shemesh-h.co.il
בחסות פורטל העסקים Powered By BizCard.co.il
לחץ כאן אם לא הגעת לדף הרצוי
  www.BizCard.co.il
כל הזכויות שמורות ל
BizCard.co.il  דוא"ל BizCard@BizCard.co.il